Elle Melle kjem for å spele på Skakke i Etne laurdag
laurdagFOTO: Jonas Sandsgård
Sjå kva som skjer: Kulturveke 12
Neste veke byr Grannar-distriktet på ei rekkje kulturarrangement som spenner frå samisk fortellerstund til konsert med Elle Melle. Her er noko for både unge og gamle, med alt frå gaming og språktreff til bygdekino og årsmøte.
Her er oversikta, basert på
Det skjer i Grannar-distriktet».Kulturveka startar måndag 17. mars på Vindafjord bibliotek med samisk forteljarstund klokka 09:30, etterfølgd av seniorgaming og digihjelp. Tysdag 18. mars er det politisk møte i Vindafjord kommune, medan Etne IL – Fotballgruppa held årsmøte på kvelden.
Onsdag 19. mars byrjar dagen med Frokost ved fjorden» klokka 09:00, før Vindafjord bibliotek inviterer til Sjoarakademiet og bygdekino for vaksne seinare på dagen. Torsdag 20. mars vert det språktreff på biblioteket, medan Vindafjord Idrettslag arrangerer årsmøte på kvelden.